Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Strategické investování je nejrychlejší cestou k finanční nezávislosti.

Naučíme vás, jak rozpoznat solidní investiční příležitosti a vytěžit z nich maximum.
Jako jedni z mála finančních odborníků v ČR se také specializujeme na udržitelné investování.
Jako podnikatel jsem dlouhou dobu hledal spolehlivou a kompetentní firmu, která by mi pomohla s řízením mého finančního portfolia. A musím říct, že jsem našel toho pravého partnera ve společnosti Finančníci. Od samého začátku jsem byl ohromen jejich profesionálním přístupem a zájmem, který mi věnovali.

Byli schopni identifikovat moje specifické cíle a vytvořit strategii, která je plně přizpůsobena mým potřebám. Jejich schopnost komunikovat srozumitelně a trpělivě mi umožnila plně si uvědomit všechny aspekty mých investičních rozhodnutí.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2013.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 15 milionů Kč.

Jako certifikovaní odborníci nabízíme:

Spolehlivé vedení v budování finanční nezávislosti

Finanční nezávislost má většina z nás spojenou s velkou životní svobodou. A je tomu skutečně tak – jen je potřeba vědět, jakou cestou se vydat a jak dlouho po ní jít, abyste finanční nezávislosti dosáhli.

Pomůžeme vám s jejím vybudováním seriózními prostředky, které už ze své podstaty předchází rizikům a dále rozvíjí vaše finance.
Více o finanční nezávislosti

Sestavení investičního plánu

Investiční plán je strategický dokument, se kterým máte jistotu, že vás nezláká nějaká „zaručeně výhodná“ investiční příležitost. Jednoduše budete vědět, do čeho, proč, jak dlouho a s jakým předpokládaným výnosem – i rizikem – investujete. 
Minulé výnosy sice nejsou zárukou výnosů budoucích, s promyšleným investičním plánem ale této záruce dokážete vydatně dopomoci.
Více o investičním plánu

Udržitelné investování

Udržitelné investování je tu pro všechny, kterým záleží nejen na výnosech z investic, ale také na cestě, která k těmto výnosům vedla. Věříme, že je možné vydělávat a současně měnit svět k lepšímu. Proto nabízíme také investiční portfolia sestavená pouze z ESG a SRI příležitostí, které důkladně prověřujeme. Kromě udržitelnosti mají tyto příležitosti v posledních letech o něco vyšší výnosy, než ty „běžné“.
Více o udržitelném investování

Dlouhodobá spolupráce

Dlouhodobou spolupráci v investicích ocení především ti, kteří už mají s investováním alespoň základní zkušenosti a jejichž volný majetek pro investování představuje alespoň 2 000 000 Kč.
Součástí dlouhodobé investiční spolupráce je investiční strategie, reporting a pravidelné rebalancování vašeho portfolia.
Udržíme vás v klidu, ať se na finančních trzích stane cokoliv.
Více o dlouhodobé spolupráci

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak váš majetek spravovat tak, abyste získali více času i peněz.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací
  Finanční plán plynule navazuje na správu rozpočtu, kterou rozšiřuje o plánování financí na několik let dopředu, krizový plán nebo investice. Čím dalším vám finanční plán poslouží?
  Více informací
  Školíme řadové zaměstnance i vrcholový management – nejčastěji na téma celkové finanční gramotnosti nebo hospodaření - jak na úrovni jednotlivce, tak celé firmy.
  Více informací
  Poslouchejte náš
  FinCast
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finačníci Group, s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram