Poslouchejte náš FinCast

Oldřich Černocký

Wealth Manager od roku 2017
Za profesionálního finančního poradce jsem vždy považoval člověka, který mi je schopen poradit, abych vydělal nebo ušetřil více peněz, odborníka na osobní finance nebo odborníka, který je schopný zlepšit můj život.

O finance jsem se začal zajímat již v roce 2015. O dva roky později odstartovala má kariéra finančního poradce. Bohužel jsem velmi rychle přišel na to, že realita finančního poradenství v ČR se vůbec neslučuje s mými představami o tomto přínosném povolání. Dokola jsem se ptal mých spolupracovníků na to, jak fungují produkty, které prodáváme klientům a zda jsou pro ně skutečně výhodné. Nikdo mi nedokázal relevantně do hloubky odpovědět. Tak jsem se zajímal dál.

Postupem času jsem pochopil, že každý se musí něčím živit. Pokud jste OSVČ a netopíte se v penězích, tak snadno upřednostníte svou provizi před klientovým zájmem. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy s tímto stavem nejste ochotni nic udělat. Nechcete se vzdělávat a nechcete hledat způsoby, jak klientům skutečně pomoci a tím prospívat společnosti.

Ušel jsem nějakou cestu a nevzdal to. Proto dnes mohu hrdě říci, že svým povoláním pomáhám desítkám klientů zlepšit jejich finanční život. Přináším jim bezpečí, efektivitu, přehled, klid, šetřím čas a mnoho dalšího.
 • „Projít si procesem finančního plánování se možná zprvu zdá jen jako pouhá evidence příjmů a výdajů, výsledky a jejich následná konzultace ale dají člověku úplně nový a hlavně ucelený pohled na jeho finanční situaci. Lépe se pak plní cíle, lépe se žije.“
  Ing. Ondřej Maňák, stavební specialista
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2018
 • „Je to jejich zásluha, že se nám podařilo získat dům pro naši veterinární kliniku. I přes velké komplikace. Tím se pro nás s kolegou otevřel nový potenciál, nový prostor. Opravdu skvělé místo. A od toho se odvíjí dál i naše pohoda. Postupně se naše spolupráce rozrostla. Je to pro mě velká úspora času a peněz."

  Jan Hájek, spolumajitel veterinární kliniky JHvet
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2017

 • „Budoucnost z hlediska financí pro mě byla naprosto vzdálenou představou. Před první schůzkou jsem si myslela, že nikdy nebudu mít vlastní dům a už vůbec jsem si neuměla představit, jak na tom budu v důchodu, zvlášť, jak se připravit, pokud chci jít dříve. Jako podnikatelku mě sužoval strach z nemoci nebo náhlého úbytku příjmů. Díky Finančníkům už vím, že jsem schopna vytvořit rezervu a plnit si své cíle."

  Barbora Vlášková, Webdesignérka
  Klientka, která s námi spolupracuje od roku 2015

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jakým způsobem může poradenství pomoci právě vám.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Group s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram