Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

O Oldřichovi

Za profesionálního finančního poradce jsem vždy považoval člověka, který mi je schopen poradit, abych vydělal nebo ušetřil více peněz, odborníka na osobní finance nebo odborníka, který je schopný zlepšit můj život.

O finance jsem se začal zajímat již v roce 2015. O dva roky později odstartovala má kariéra finančního poradce. Bohužel jsem velmi rychle přišel na to, že realita finančního poradenství v ČR se vůbec neslučuje s mými představami o tomto přínosném povolání. Dokola jsem se ptal mých spolupracovníků na to, jak fungují produkty, které prodáváme klientům a zda jsou pro ně skutečně výhodné. Nikdo mi nedokázal relevantně do hloubky odpovědět. Tak jsem se zajímal dál.

Postupem času jsem pochopil, že každý se musí něčím živit. Pokud jste OSVČ a netopíte se v penězích, tak snadno upřednostníte svou provizi před klientovým zájmem. Problém ovšem nastává ve chvíli, kdy s tímto stavem nejste ochotni nic udělat. Nechcete se vzdělávat a nechcete hledat způsoby, jak klientům skutečně pomoci a tím prospívat společnosti.

Ušel jsem nějakou cestu a nevzdal to. Proto dnes mohu hrdě říci, že svým povoláním pomáhám desítkám klientů zlepšit jejich finanční život. Přináším jim bezpečí, efektivitu, přehled, klid, šetřím čas a mnoho dalšího.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2010.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak váš majetek spravovat tak, abyste získali více času i peněz.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Poslouchejte náš
  FinCast
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finačníci Group, s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram