Poslouchejte náš FinCast

Josef Soumar, EFP

Wealth Manager od roku 2006
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.
Jsem držitelem titulu EFP (European Financial Planner), což je nejvyšší titul v Evropě pro finanční poradenství. Tento titul nejen že potvrzuje odborné znalosti, ale také mě zavazuje k dodržování etického kodexu, který je zárukou kvality a profesionality mé práce.

V mé praxi kladu velký důraz na individuální přístup k potřebám každého klienta. Snažím se neustále sledovat aktuální trendy a vývoj na finančních trzích. Mým cílem je pomáhat klientům dosáhnout jejich finančních cílů a zároveň podporovat jejich pochopení finančních procesů a trhů.

Založení vlastní poradenské společnosti bylo logickým krokem v mé kariéře, který odráží mé závazky vůči finančnímu vzdělávání a poskytování kvalitních služeb.
Jsem hrdý na to, že mohu svým klientům nabízet služby, které nejenže reagují na jejich aktuální potřeby, ale také jim pomáhají budovat dlouhodobou finanční stabilitu a růst.
 • „Perfektně se s ním spolupracuje. Jde do detailu a poukazuje na podstatné věci, které mohou rozhodovat o mé budoucí finanční stabilitě. A je vidět, že tím žije. Klient pro něj není jen další číslo, ale je součástí jeho životního příběhu.
  Hlavní výhodou je pro mě určitě komplexní péče. Ušetří mi čas ve zkoumání a porovnávání. Věřím, že další lidé dokáží také poskytnout komplexní péči. Ale s Josefem už máme vybudovaný vztah. Je tam velká důvěra."
  Tomáš Černý, softwarový vývojář
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2019
 • „Po mnoha špatných zkušenostech s rádoby poskytovateli finančních služeb jsem měl velkou radost, že jsem narazil na někoho jako je Josef Soumar, na odborníka, který se ve svém oboru vyzná a opravdu mu rozumí. Jeho zcela profesionální přístup na mě spolu s velkým záběrem znalostí v oboru opravdu zapůsobil. Automatické je i zpracování veškeré administrativy a byrokracie, to mi ušetřilo již spoustu času, které jsem mohl věnovat svému podnikání. Jsem rád, že jsem svěřil starost o své finance někomu, komu mohu věřit a kdo má moji plnou důvěru.“

  Lukáš K., podnikatel v IT
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2017

 • „Díky Finančníkům, hlavně Josefu Soumarovi, jsme zase získali důvěru ve finanční poradenství. Ukázal nám, jak se to má dělat. Vyslechl si naše potřeby a přání, zjistil naše zvyky a na základě toho nám pak pomohl sestavit finanční plán naší domácnosti. Ukázal nám, jak šetřit na plánované „velké“ nákupy (např. auto) a pomohl nám udělat pořádek v domácích financích. Ale díky panu Soumarovi a týmu Finančníků si postupně tvoříme rezervy a učíme se líp plánovat. Také nám pomohli narovnat různé smlouvy, aby opravdu dávaly smysl. Největší plus vidím v jejich pravidelné péči. Opravdové péči. Když se u nás v rodině něco změní, Finančníci se postarají o změny u všech finančních institucí. A také poradí, jak se daná změna promítne i do našich financí (např. mateřská dovolená). Josefa Soumara a Finančníky můžeme jen doporučit. Je to opravdu odborník, který svou práci dělá srdcem.“

  Jana Tenglerová, obchodní manažerka
  Klientka s námi spolupracuje od roku 2020

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jakým způsobem může poradenství pomoci právě vám.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Group s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram