Poslouchejte náš FinCast

Ing. Tomáš Posekaný, EFA

Wealth Manager od roku 2011
Studium ekonomiky na Vysoké škole ekonomické se zaměřením na management a informační systémy jsem zakončil magisterským titulem (Ing.). Mám za sebou více než 10 let praxe ve financích. V roce 2021 jsem získal profesní titul EFA, který je mezinárodním titulem akreditovaným nezávislou evropskou asociací.
Jako Finančník spolupracuji s klienty v oblastech finančního plánování, investičního poradenství a wealth managementu. Uplatňuji tak své znalosti z finančního trhu, na kterém se profesně pohybuji od roku 2011. V rámci své pozice ve společnosti se také jako lektor věnuji finanční gramotnosti ve školách i firmách.
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na data zaměřený přístup.
 • „Finančníky sleduji od jejich vzniku a byl jsem velmi zvědavý, jak se pánové popasují s fungováním. Přeci jen rozjížděli svůj byznys v prostředí s poměrně pošramocenou pověstí. Musím však říct, že se jim to zatím daří na jedničku. Tvrdě na sobě pracují, věnují svůj osobní čas vzdělávání, osobnímu rozvoji a získávání potřebných certifikací tak, aby mohli svým klientům zajistit servis té nejvyšší úrovně a dobře jim poradili, jak nejlépe nakládat s jejich financemi.
  To mě po čase přesvědčilo, abych zkusil využít jejich služeb a nemohu si stěžovat. Profesionalita, ochota a vstřícnost přispěly k tomu, že jsem jejich služby začal doporučovat i svým rodinným příslušníkům. Ohlasy z jejich strany jsou rovněž pozitivní.“
  Bc. Slavomír Slaninka, zástupce ředitele Tommi CZ s.r.o.
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2015
 • „Oceňuji lidskou komunikaci a lidské jednání, které má pan Posekaný. A řekl bych, že vyřeší nevyřešitelné. Vždy dokázal se vším velmi efektivně a efektně pohnout.
  Pokaždé přišel s řešením a pokaždé to klaplo. Byl tam úspěšný konec. Což je pro mě největší satisfakce. Má moji plnou důvěru. To je hlavní, majoritní záležitost."

  MVDr. Jan Hájek, spolumajitel veterinární kliniky JHvet
  Klient, který s námi spolupracuje od roku 2017

 • „Budoucnost z hlediska financí pro mě byla naprosto vzdálenou představou. Před první schůzkou jsem si myslela, že nikdy nebudu mít vlastní dům a už vůbec jsem si neuměla představit, jak na tom budu v důchodu, zvlášť, jak se připravit, pokud chci jít dříve. Jako podnikatelku mě sužoval strach z nemoci nebo náhlého úbytku příjmů. Díky Finančníkům už vím, že jsem schopna vytvořit rezervu a plnit si své cíle."

  Barbora Vlášková, Webdesignérka
  Klientka, která s námi spolupracuje od roku 2015

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jakým způsobem může poradenství pomoci právě vám.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Group s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  envelopesmartphone linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram