Poslouchejte náš FinCast

Pomáháme lidem k tomu, aby měli více peněz a méně starostí

Zároveň chceme, aby naši klienti svým financím skutečně dobře porozuměli a díky tomu potřebovali naši pomoc co nejméně.
Kdo jsme?
„Finančníky sleduji od jejich vzniku a byl jsem velmi zvědavý, jak se pánové popasují s fungováním. Přeci jen rozjížděli svůj byznys v prostředí s poměrně pošramocenou pověstí. Musím však říct, že se jim to zatím daří na jedničku. Tvrdě na sobě pracují, věnují svůj osobní čas vzdělávání, osobnímu rozvoji a získávání potřebných certifikací tak, aby mohli svým klientům zajistit servis té nejvyšší úrovně a dobře jim poradili, jak nejlépe nakládat s jejich financemi.

To mě po čase přesvědčilo, abych zkusil využít jejich služeb a nemohu si stěžovat. Profesionalita, ochota a vstřícnost přispěly k tomu, že jsem jejich služby začal doporučovat i svým rodinným příslušníkům. Ohlasy z jejich strany jsou rovněž pozitivní.“
Bc. Slavomír Slaninka, zástupce ředitele Tommi CZ s.r.o.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2018

Kdo jsou Finančníci?

Jsme odborníci, kteří se vzájemně doplňují – tak, abychom vám přinesli syntézu všech zkušeností, které jsme nasbírali za 40 let naší praxe.
Tomáš Posekaný
Budeme si rozumět, pokud je vám blízký analytický a na tvrdá data zaměřený přístup.
Studium ekonomiky jsem zakončil na VŠE magisterským titulem (Ing.), mám za sebou více než 10 let praxe ve financích.

Ing. Tomáš Posekaný, EFA
Wealth Manager, od roku 2011

Více o Tomášovi
Michal Vrančík
Ve financích působím už 10. rokem a mým hlavním zaměřením jsou finanční trhy.
V roce 2021 jsem získal prestižní ocenění European Financial Planner (EFP), které mi umožňuje lépe porozumět potřebám našich klientů.

Michal Vrančík, EFP
Wealth Manager, od roku 2014

Více o Michalovi
Josef Soumar
Jsem jednatelem Finančníků a dlouholetým školitelem finanční gramotnosti.
Nabyté znalosti z finančního trhu mě vedly k založení vlastní poradenské společnosti. Věnuji se osobním, podnikovým a veřejným financím.

Josef Soumar, EFP
Wealth Manager, od roku 2006

Více o Josefovi
Oldřich Černocký
Mám schopnost předat složitá témata jednoduše, pochopitelně a s přesahem.
Za 6 let ve financích jsem se propracoval do stavu, kdy naplňuji vizi skutečného odborníka. Vyplatím se vám a vyřeším vaše problémy.

Oldřich Černocký, EFA
Finančník, od roku 2017

Více o Oldřichovi

Co znamenají tituly EFA a EFP?

Tituly EFA a EFP představují prestižní evropské certifikáty pro odborníky na finančním trhu. Poradce s titulem EFA disponuje nadstandardními znalostmi a dovednostmi v oblasti financí, poradce s titulem EFP získal nejvyšší možný titul, který lze v rámci EFPA (Europen Financial Plannig Association) získat.

Proč „wealth manageři“?

Toto označení jsme si vybrali proto, že plně vystihuje komplexnost služeb, které u nás klienti poptávají. Nejde „pouze“ o občasné poradenství, ale o pomoc s nastavením celkové správy vašeho (budoucího) bohatství – od jeho nabytí až po efektivní předání dalším generacím v rámci dědictví.

Spolupracujeme s:

Ve spolupráci s INEV jsme vytvořili předmět "Finanční gramotnost" pro studenty středních škol v České republice. Kurz kombinuje nezbytné teoretické znalosti a příklady z reálné praxe. Projekt je aktuálně v testovacím režimu.
Jako hodnotitelé jsme se zúčastnili soutěže finanční gramotnosti, která probíhá pod záštitou ČNB a ministerstva financí. Soutěž je napojena na celosvětový projekt Global Money Week zaměřený na děti a mládež. 
Jsme součásti Evropské asociace finančního plánování. Cílem EFPA ČR je podporovat a zavést evropské kvalifikační a etické standardy do služeb ve finančním poradenství v ČR a na Slovensku.
Pomohli jsme s rozvojem úspěšné Ekonomické olympiády určené pro základní školy, která je největší ekonomickou a finanční soutěží v České republice. Společně s INEV jsme definovali oblasti a vytvořili testové otázky a odpovědi.

Uvolníme vám ruce k příjemnějším činnostem, než je řešení financí.

Co dalšího od nás můžete očekávat?

1

Poctivý přístup k práci

Spolupracujeme jen s takovým počtem klientů, které jsme schopni skutečně 100% obsloužit. Řídíme se tím, že než nabídnout „polovičatou“ spolupráci, nenabídneme raději žádnou.
Kromě smlouvy ručíme za naší práci svým dobrým jménem.
2

Partnerskou spolupráci

Nabízíme vám různé možnosti a pečlivě vysvětlujeme, proč jsou pro vás právě tato řešení prospěšná. Záleží nám na tom, abyste svým financím skutečně dobře porozuměli a v budoucnu potřebovali naši pomoc ideálně co nejméně.
3

Alois Rašín, Waren Buffet i Nobelova nadace. Inspirujeme se tam, kde to dává smysl

Naši práci inspirují zejména výše uvedená jména. Kromě skutečně prověřené expertízy u nich vnímáme i jistou morální bezúhonnost, která by podle našeho názoru měla jít se světem financí ruku v ruce.
4

Bezpečné místo, kde je možné mluvit o financích naprosto otevřeně

Jsme vázáni mlčenlivostí a vše, co nám řeknete, zůstane u nás. Také si zakládáme na lidském, otevřeném přístupu – když přijdete s řešením, které nebude dávat smysl, citlivě vás na to upozorníme a společně vymyslíme spolehlivější postup, jak dosáhnout vašeho cíle.
5

Nezávislý přístup

Poskytujeme honorované služby. Díky tomu nejsme závislí na žádném provizním systému banky, pojišťovny aj. Garantujeme vám, že naše služby budou prospěšné vám – ne nejdříve bance, a až pak vám, jak tomu bývá u provizního poradenství.

Zakládáme si na transparentním přístupu.

Smlouvy ke všem našim službám proto necháváme volně k nahlédnutí. Mimo jiné je v nich také uvedená 30denní garance vrácení peněz, pokud nebudete s našimi službami spokojeni.
„Hlavní výhodou spolupráce s týmem Finančníků v oblasti wealth managementu je jejich komplexní a odborný přístup. Tento ucelený pohled mi ušetřil čas, který bych strávil zkoumáním a porovnáváním finančních možností. S Finančníky spolupracuji od roku 2016 a jejich precizní správa mého portfolia mi dodává klid a důvěru v budoucnost. Jejich profesionální a zároveň osobní přístup je něco, čeho si nesmírně cením a co bych doporučil každému, kdo chce efektivně a dlouhodobě spravovat svůj majetek.“
Ing. Ondřej L., majitel firmy
Klientovi spravujeme majetek v celkové hodnotě 36 milionů Kč

Proměňte váš majetek na skutečné bohatství.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jakým způsobem může poradenství pomoci právě vám.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finančníci Group s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  file-empty linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram