Michal Vrančík, EFA

Wealth manager,
jednatel společnosti

+420 777 453 407

Odborně se v oblasti financí pohybuji od roku 2012. V rámci své pozice jednatel společnosti mám na starosti zejména obchodní činnost a procesy firmy. Rád se odborně profesně vzdělávám, absolvuji studium na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně.

Na založení firmy Finančníci s.r.o., jsem se podílel zejména díky profesionálnímu a pečlivému přístupu ke své profesi.

Působím zejména v Jihomoravském a částečně v Jihočeském kraji. Ve svém portfoliu mám více než 100 klientů z řad jednotlivců, domácností i firem. Splňuji všechny potřebné certifikace požadované Českou národní bankou (VZ, PPZ – www.cnb.cz) a dál se vzdělávám především v oblasti finančního plánování, sestavování investičních portfolií, obchodu a školení finanční gramotnosti.

Moje vize

Denně se ve své profesi věnuji sestavování portfolií pro klienty, posouzení výhodnosti finančních kroků a vytvoření ideálního cash flow. Z praxe vím, jak náročná mohou pro klienty být různá finanční rozhodnutí. Jsem rád, když klient zná odpovědi na své otázky a ve svém hospodaření se dobře vyzná.

Věnuji se také finančnímu koučinku jednotlivců a rodin, protože věřím, že je to jedna z vhodných cest, jak vzdělávat veřejnost v oblasti financí. Budou-li se lidé lépe orientovat na finančním trhu, nenechají tak ze sebe udělat jednoduchý cíl pro různé nekalé finanční instituce. Součástí této strategie je i vzdělávání ve školách, na kterém pracuji s kolegy a je to jedna z našich hlavních cest, jak šířit finanční gramotnost ve společnosti.  

Zakládám si na pečlivém přístupu ke každému jednotlivému případu, který klient potřebuje řešit. V praxi neexistují šablony a každý jsme jiný. I to je jeden z důvodů, který mě vede k vlastnímu vzdělávání. Vyhledávám studium, kurzy a semináře, které udržují mé znalosti aktuální a dobře využitelné v práci s klienty.

Pilíře našeho pojetí správy osobních a firemních peněz jsou dlouhodobost, férovost a komplexnost, mám radost, že taková je i zkušenost mých klientů.

„Jsme Finančníci, Vaši partneři na cestě finančním světem.“