Poslouchejte náš FinCast

14: Investice v nejisté době: Jak rebalancovat portfolio, když trhy míří do červených čísel

V srpnu trhy zamířily jižním směrem a zvýšila se volatilita na trzích. Může za to hned několik faktorů. Narůstají obavy z realitní bubliny v Číně, makrodata také netěší investory. To vše vede k obavám z dalšího vývoje. Jak s tím pracovat probereme v hlavním tématu FinCastu. Česko v letošním roce směřuje k zápornému vývoji hospodářství. […]

V srpnu trhy zamířily jižním směrem a zvýšila se volatilita na trzích. Může za to hned několik faktorů. Narůstají obavy z realitní bubliny v Číně, makrodata také netěší investory. To vše vede k obavám z dalšího vývoje. Jak s tím pracovat probereme v hlavním tématu FinCastu.

Česko v letošním roce směřuje k zápornému vývoji hospodářství. Mají vládní představitelé ještě více přitáhnout kohoutky veřejných financí? 

Topná sezona je před námi a zásobníky jsou naplněné až po okraj? Bude nám to na zimu stačit? A jaká bude cena plynu, až teploty klesnou pod nulu?

V Rusku se prodávají auta jako před invazí na Ukrajinu. Jak je to možné, když exporty pozastavily všechny „západní” automobilky? Které vozy nahradily Audi nebo BMW? 

Jsou dluhopisy nyní atraktivní investicí? Jak do nich nejlépe investovat?

Na tyto i další otázky odpoví 14. díl FinCastu.

Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
© 2023 Finančníci Group s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
Ochrana osobních údajů
Povinně uveřejňované informace
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram