Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Přeměňte váš majetek na skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím.

Jako certifikovaní finanční odborníci nabízíme prověřené služby, které vám přinesou více peněz i času a zároveň méně starostí.
Největší výhodou wealth managementu je jeho komplexnost. Ušetří čas ve zkoumání, porovnávání. Navíc o odbornících z Finančníků vím, že se tomu budou věnovat skutečně precizně.
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2014.
Spravujeme majetek v celkové hodnotě 50 milionů Kč.

Jako certifikovaní odborníci nabízíme:

Wealth management

Wealth management spravuje a navyšuje majetek jak vám, tak celé vaší rodině. Tak si vytvoříte skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím.

A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám uvolní ruce. Vy se tak budete moci více věnovat své rodině i časově náročným koníčkům.
Více o Wealth managementu

Svěřenské fondy

Svěřenské fondy představují nejvyšší možnou ochranu majetku, která je v současnosti v České republice dostupná.
Ochraňují majetek i zájmy, zajišťují diskrétnost vlastnictví, omezují rizika nebo pomáhají dosáhnout vámi vytyčených cílů.

Problematiku svěřenských fondů vám srozumitelně vysvětlíme a pomůžeme s rozhodováním, jestli je to ta správná služba pro vás.
Více o svěřenských fondech

Dědictví a mezigenerační správa majetku

Předejte své bohatství dalším generacím bez zbytečných starostí. Vyřízení dědictví naplánujeme tak, aby byly spokojené obě strany – jak zůstavitel, tak dědic.

Také vám poradíme, jak vašim dědicům bohatstvím nezkomplikovat život. I když to tak nevypadá, z praxe víme, že ne každý chce být majitelem rodinného podniku.
Více o dědictví

Dlouhodobá spolupráce

Dlouhodobou spoluprací získáte jak plnou kontrolu nad vaším rozpočtem, tak pojistku proti tomu, že uděláte zbytečně drahou chybu. Jsme honorováni vámi – to znamená, že za naše služby platíte vy, nikoliv „předsmlouvané“ banky, pojišťovny a investiční společnosti. Díky tomu jsme plně nestranní a doporučujeme vám jen takové finanční produkty, které jsou pro vás celoživotně výhodné.
Více o dlouhodobé spolupráci

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak váš majetek spravovat tak, abyste získali více času i peněz.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Investiční plánování

  Investování je jednou z nejrychlejších cest k finanční nezávislosti. Tuto větu už jste nejspíš někdy slyšeli. Je faktická – pokud investujete strategicky a s dlouhodobým záměrem.
  Více informací

  Finanční plánování

  Finanční plán plynule navazuje na správu rozpočtu, kterou rozšiřuje o plánování financí na několik let dopředu, krizový plán nebo investice. Čím dalším vám finanční plán poslouží?
  Více informací

  Finanční vzdělávání

  Školíme řadové zaměstnance i vrcholový management – nejčastěji na téma celkové finanční gramotnosti nebo hospodaření - jak na úrovni jednotlivce, tak celé firmy.
  Více informací
  Poslouchejte náš
  FinCast
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finačníci Group, s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram