V rámci své pozice ve společnosti mám na starosti marketing firmy a IT podporu. Investuji tak své znalosti z finančního trhu, na kterém se jako finančník zabývající se správou financí a poradenstvím profesně pohybuji od roku 2011. Díky těmto zkušenostem, profesionálnímu a komplexnímu přístupu jsem stál u zrodu firmy Finančníci s.r.o. Jsem absolventem Fakulty managementu Vysoké školy ekonomické.

Během své profesní kariéry se neustále vzdělávám, mám za sebou více jak 300 hodin odborných kurzů a seminářů. Mezi má oblíbená témata patří ekonomie, finance, investice, správa osobních a firemních portfolií a osobní rozvoj. Mám splněné všechny potřebné certifikace České národní banky (VZ, PPZ – www.cnb.cz) pro výkon své činnosti.

Moje vize

Za dobu svého působení ve financích jsem se potkal s celou řadu pohledů na toto odvětví. Jsem rád, že nemusím slevovat ze svých nároků na profesionalitu a komplexnost služby a mohu se podílet na tvorbě a vývoji firmy Finančníci s.r.o.

Zabývám se správou financí a poradenstvím pro klienty z řad domácností, jednotlivců i firem. Ke klientům přistupuji pragmaticky s maximální otevřenostíupřímností. Myslím, že takový přístup je v dnešní době potřeba a moji klienti jej oceňují. Upřímnost pro mne znamená velkou přidanou hodnotu v mé práci, bez které bych si působení v oblasti financí nedovedl představit.

Díky svému studiu na Vysoké škole ekonomické vím, že téma finanční gramotnosti je jedno z ústředních sociálně ekonomických témat společnosti a bohužel stále není v podmínkách České republiky řešené tak, jak by bylo potřeba a to ani na půdách univerzit. I proto se podílím na tvorbě vzdělávacích programů pro školy, aby mohlo dojít v této oblasti k tolik potřebným změnám.

Na celé řadě projektů pracujeme v týmu a mám radost, že se nám je daří uvádět v život a předávat tak klientům znalosti a dovednosti, kterém jim pomohou k větší finanční spokojenosti.

„Jsme jeden tým, jsme Finančníci, myslíme v souvislostech.“

 

11
říjen
2018

Každá smlouva by měla mít své místo ve finančním plánu klienta

Klient řídí ztrátu. Po pět let trvání smlouvy klient každý rok přichází o své prostředky formou poplatků na stavebním spoření. Od letošního roku navíc stavební spořitelna zdražila měsíční vedení účtu a klient při sjednání zaplatil 2 000 Kč jako vstupní poplatek. Smlouva takto vydrží ještě 2 a půl roku, než se dostane do záporu.  Na trhu je minimum špatných produktů, produkty […]

Celý příspěvek
13
září
2018

Investiční životní pojištění Allianz s fondem Jistota? Pro mého klienta spíše jistota vysokých poplatků.

Skládám pro mého klienta Finanční plán a mezi důležité části skladby patří i analýza stávajícího portfolia. Jednou ze smluv je i investiční životní pojištění od pojišťovny Allianz. Že jsou tyto smlouvy se svou investiční částí velmi nákladové, jsem si už mnohokrát ověřil. Každý měsíc se s podobnými smlouvami setkávám, ale tato smlouva mi připravila prekérní překvapení. Klientovi jsem doporučil […]

Celý příspěvek

Úvěr na bydlení od státu?

10. 7. 2018 |

Státní podpora bydlení funguje již několik let, ovšem nyní došlo k navýšení maximálně poskytované výše úvěrů a také ke zjednodušení podmínek pro získání úvěrů. To by dle státu mělo vést ke zatraktivnění celého programu, který byl v minulých letech využíván jen mizivě. Pro letošní rok je v programu alokováno 650 mil. Kč.

Celý příspěvek