fbpx

Mám za sebou 12 let zkušeností na finančním trhu. Získané znalosti a dovednosti mě dovedly k založení vlastní firmy s cílem profesionalizovat práci finančního poradce. Ve svém portfoliu mám více jak 500 klientů, kteří se na mě s důvěrou obrací ve chvílích finančních radostí i starostí.

Splňuji certifikace České národní banky (VZ, PPZ – www.cnb.cz) pro komplexní výkon své činnosti a jsem absolventem více jak 450 hodin odborných kurzů zaměřených na tvorbu finančních plánů, sestavování investičních portfolií, plánování, produktové znalosti, osobní rozvoj, přednášení a výuku. Od roku 2014 jsem členem Finančního výboru města Písku.

Moje vize

“Naše jméno je naše budoucnost” Pracuji tak, aby mé jméno i jméno naší firmy bylo vždy spojováno s kvalitními službami pro klienty a perfektním zázemím pro společníky a kolegy.

Finanční trh je jedna z nejrychleji se vyvíjejících oblastí. Za dobu mého působení došlo k mnoha změnám, jak na legislativní, tak spotřebitelské úrovni. Těší mne, že se nám daří na tyto změny reagovat a být tak silným partnerem pro mnoho klientů.

Mezi tyto klienty patří rodiny, firmy a instituce. Ve své praxi se potkávám i s méně šťastnými případy finančního hospodaření, ke kterým by nemuselo dojít, kdybychom během výuky na školách procházeli automaticky finančním vzděláváním. Proto jsem rád, že tomu jako společnost přispíváme. Vedeme kurzy na školách, vzděláváme klienty už v průběhu naší spolupráce a sdílíme informace prostřednictvím blogů a příspěvků v médiích.

Mám radost, když se povede naplnit naše motto “Myslíme v souvislostech” a klienti si mohou splnit svůj sen o bydlení, zúročit své peníze, vyřešit finanční starosti nebo se dozví nové informace, které jim pomohou ve finančním plánování.

„Mým cílem je spokojený klient, který má přehled.“

 

30
červen
2018

Finanční gramotnost pro pokročilé

Ve spolupráci s Obchodní akademií Písek právě probíhá vzdělávání žáků 3. ročníku na téma Finanční gramotnost pro pokročilé. Vzdělání obsahuje 8 tématických přednášek, které provádí studenty finančními pojmy z hlediska správy osobních a podnikových financí. Vzdělávání probíhá v celém akademickém roce 2017/2018.

Celý příspěvek