Mám za sebou 12 let zkušeností na finančním trhu. Získané znalosti a dovednosti mě dovedly k založení vlastní firmy s cílem profesionalizovat práci finančního poradce. Ve svém portfoliu mám více jak 500 klientů, kteří se na mě s důvěrou obrací ve chvílích finančních radostí i starostí.

Splňuji certifikace České národní banky (VZ, PPZ – www.cnb.cz) pro komplexní výkon své činnosti a jsem absolventem více jak 450 hodin odborných kurzů zaměřených na tvorbu finančních plánů, sestavování investičních portfolií, plánování, produktové znalosti, osobní rozvoj, přednášení a výuku. Od roku 2014 jsem členem Finančního výboru města Písku.

Moje vize

“Naše jméno je naše budoucnost” Pracuji tak, aby mé jméno i jméno naší firmy bylo vždy spojováno s kvalitními službami pro klienty a perfektním zázemím pro společníky a kolegy.

Finanční trh je jedna z nejrychleji se vyvíjejících oblastí. Za dobu mého působení došlo k mnoha změnám, jak na legislativní, tak spotřebitelské úrovni. Těší mne, že se nám daří na tyto změny reagovat a být tak silným partnerem pro mnoho klientů.

Mezi tyto klienty patří rodiny, firmy a instituce. Ve své praxi se potkávám i s méně šťastnými případy finančního hospodaření, ke kterým by nemuselo dojít, kdybychom během výuky na školách procházeli automaticky finančním vzděláváním. Proto jsem rád, že tomu jako společnost přispíváme. Vedeme kurzy na školách, vzděláváme klienty už v průběhu naší spolupráce a sdílíme informace prostřednictvím blogů a příspěvků v médiích.

Mám radost, když se povede naplnit naše motto “Myslíme v souvislostech” a klienti si mohou splnit svůj sen o bydlení, zúročit své peníze, vyřešit finanční starosti nebo se dozví nové informace, které jim pomohou ve finančním plánování.

„Mým cílem je spokojený klient, který má přehled.“

 

2
září
2018

Vysněné bydlení. Klient zabojoval.

V únoru se na mě obrátil klient s prosbou, jestli nedokážu pomoci s úvěrováním jeho vysněného bydlení. Klient se rozvedl, má delší dobu koupený pozemek a nyní bydlí v malém bytě. Na pozemku by si přál postavit domeček. Po náhledu do registrů vidím, že již zkoušel několikrát žádat o úvěrování u mnoha institucí a vždy neúspěšně. Klient absolvovat rozvodové řízení, avšak vypořádání […]

Celý příspěvek
30
srpen
2018

Klientovi jsme ušetřili téměř 1 000 000 korun

Obrátil se na mě klient, který financoval své bydlení skrze překlenovací úvěr od stavební spořitelny. Nastavení jeho smlouvy a úročení bylo po celou dobu trvání úvěru garantující, ale na úrovni 4,5 % ročně. Pokud by klient se smlouvou nepracoval, zaplatil by za 24 let přes 1.500.000 korun na úrocích a poplatcích. Díky refinancování a volbě 10-ti leté fixace a úroku 2,19 % […]

Celý příspěvek
16
srpen
2018

Výplata penzijka formou renty. Jak Vám ušetří?

Klientka si přispívala 20 let na produkt penzijního připojištění a po celou dobu ji výrazně přispíval i zaměstnavatel. Klientce je 59 let a chystá se do pár měsíců na odchod do penze, proto jsme řešili, jak pracovat i s tímto programem.Klientka chtěla původně peníze vybrat, tím by však zaplatila i 15% daň z příspěvku zaměstnavatele. Navrhl jsem proto daňovou optimalizaci, tedy převod z penzijního […]

Celý příspěvek