Logo – Finančníci – Myslíme v souvislostech

Pořádek ve financích vám prokazatelně zlepší život.

Plánování a správa vašich peněz totiž přináší jistotu. Ať se stane cokoliv, zachováte se tak, aby vás situace zasáhla ekonomicky co nejméně.
Příjemnou nadstavbou je pak další zhodnocení ušetřených peněz, které vám dopomůže k větší životní svobodě.
Projít si procesem finančního plánování se možná zprvu zdá jen jako pouhá evidence nákladů a výdajů, výsledky a jejich následná konzultace ale dají člověku úplně nový a hlavně ucelený pohled na jeho finanční situaci. Lépe se pak plní cíle, lépe se žije.

Je to jednoduché. Od té doby co si pravidelně procházím procesem finančního plánování, se mám pořád jen lépe.
Ing. Ondřej Maňák, stavební specialista
Klient, který s námi spolupracuje od roku 2018.

Jako certifikovaní odborníci nabízíme:

Sestavení komplexního finančního plánu

Finanční plán představuje ucelenou strategii, jak nakládat se svým majetkem – tak, aby u vás nejen zůstal, ale navíc vám také vydělával. Součástí finančního plánu je také krizový plán, který se postará o vaše klidné spaní. Jak? Tím, že vám dá přesný návod, jak v případě ekonomické krize – jak státní, tak vaší osobní – přijít o co nejméně z vašich prostředků.
Více o finančním plánu

Sestavení vašeho cash flow – správu rozpočtu

Sepsání si vlastních příjmů a výdajů – cash flow – je základním stavebním kamenem ke spokojenějšímu finančnímu životu. Dozvíte se, kolik peněz potřebujete každý měsíc k plnohodnotnému živobytí, jakou „dírou“ vám nejvíce prostředků odtéká a naučíte se své výdaje rozdělit na zbytné a nezbytné.
Vyplnění cash flow je zcela bezplatné a vhodné pro každého.
Více o správě rozpočtu

Vysvětlení rozdílů mezi placeným a provizním finančním poradenstvím

Placené finanční poradenství, které jako Finančníci nabízíme, je v České republice stále poměrně novou službou. Z pozice finančních odborníků přinášíme vysvětlení, jaké jsou rozdíly mezi placeným a provizním poradenstvím a odpovídáme na otázky, v jakých situacích zvolit kterou z těchto dvou typů služby.
Více o poradenství

Vykročte do zajištěné budoucnosti.

Na bezplatné on-line konzultaci se společně podíváme na to, jak váš majetek spravovat tak, abyste získali více času i peněz.
Konzultace trvá přibližně 30 minut a k ničemu vás nezavazuje.

  Naše klienty také zajímá:

  Wealth Management

  Wealth management promění váš majetek ve skutečné bohatství, které odevzdáte dalším generacím. A nejen to – efektivní a komplexní správa majetku vám ušetří desítky hodin času.
  Více informací

  Investiční plánování

  Investování je jednou z nejrychlejších cest k finanční nezávislosti. Tuto větu už jste nejspíš někdy slyšeli. Je faktická – pokud investujete strategicky a s dlouhodobým záměrem.
  Více informací

  Finanční vzdělávání

  Školíme řadové zaměstnance i vrcholový management – nejčastěji na téma celkové finanční gramotnosti nebo hospodaření - jak na úrovni jednotlivce, tak celé firmy.
  Více informací
  Poslouchejte náš
  FinCast
  Přihlaste se k odběru newsletteru Finančníků.
  Jednou měsíčně vám pošleme souhrn všech novinek ze světa financí a ekonomiky.
  © 2023 Finačníci Group, s.r.o., IČ: 14386739 – všechna práva vyhrazena
  Ochrana osobních údajů
  Povinně uveřejňované informace
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram